Waste digital

Jsme Waste Digital, moderní inovační společnost založená v roce 2021. Zabýváme se vývojem a výrobou zařízení a systémů IoT s hlavním zaměřením na digitalizaci odpadového hospodářství. Sídlíme v Praze v Holešovicích, kde se nachází i naše moderní vývojové centrum. V něm navrhujeme a vyrábíme hardwarová a softwarová řešení, která mění odpadové hospodářství k lepšímu.

1.8.2022
1.8.2022
O nás

Inovace nás baví

0 +

Dokončených projektů

0 %

návratnost

Kdo jsme?

Náš tým tvoří parta mladých technologických nadšenců s hlubokými znalostmi v oblasti chytrých technologií a IoT. Neustále hledáme nové a chytré způsoby, jak digitalizovat a zefektivnit procesy. Jsme přesvědčeni, že s naším týmem a s našimi produkty a službami můžeme významně přispět k budování udržitelnější budoucnosti.

Naše vize

Naším cílem je svět, kde je odpadové hospodářství efektivní, udržitelné a transparentní. Usilujeme o to, aby se odpady staly cenným zdrojem a aby se minimalizoval jejich negativní dopad na životní prostředí. Pomocí smart technologií pomáháme našim klientům zrychlovat a optimalizovat procesy, snižovat emisní stopu a dosahovat tak cílů Green Dealu. Zároveň usilujeme o zlepšení uživatelských podmínek pro občany a usnadnění jejich zapojení do zodpovědného nakládání s odpady.

Náš tým

Ing. Kryštof Novák

Jednatel, systems architect

Ing. Jan Grossmann

Embedded systems developer

Mgr. Dominik Šulák

Project manager, frontend developer